Internetové stránky nezávislého lídra
Betterstyle CZ-28172

Spolupráca

Spolupráca s firmou Betterware je celkom jednoduchá. Nič tým nestratíte, ale práve naopak môžete veľa získať. Ide o odporúčanie našich produktov na základe katalógu a to ľuďom vo Vašom okolí a taktiež o hľadanie nových členov do nášho tímu (čiže podávanie inzerátov napr. na webe). Registrácia aj členstvo sú ZADARMO. Registráciou získate všetky výhody klubu Betterware, preto dlho neváhajte, zaberie Vám to len niekoľko minút.

Členom Klubu Betterware sa môže stať:

Ako to funguje?

 1. Šetríte - nakupujete produkty Betterware pre svoju spotrebu s 23% zľavou, pričom nákupy nie sú povinné každý mesiac. Ušetríte a popritom urobíte radosť nielen sebe, ale aj svojim blízkym.
 2. Odporúčate výrobky známym (katalógový predaj) - ukážete a požičiate ho príbuzným, známym, kolegyniam v práci, susedom, oslovíte ľudí vo svojom okolí, napr. v kaderníctve, v kozmetickom salóne, u lekára, v škôlke atď. Stačí ho prezentovať čo najväčšiemu okruhu ľudí a upozorniť ich na akčné ponuky. Tovar si u Vás objednajú za katalógové ceny. Vy ako registrovaný člen Betterware ho objednáte so zľavou a rozdiel je Váš čistý zisk. Okrem okamžitého zisku zarábate vďaka špeciálnym províziam, ktorých výška závisí od veľkosti Vašich nákupov (od 3% do 15%).
 3. Tvoríte svoj tím. Môžete ponúkať spoluprácu ďalším ľudom a budovať si tak svoj vlastný tím, z predaja ktorého budete mať ďalší (pasívny) príjem. To môžete realizovať osobne, na sociálnych sieťach, prostredníctvom inzertných portálov a pod. Oveľa jednoduchšie dosiahnete vyššie úrovne zliav, keď si vybudujete svoj vlastný tím. Ak Vás táto ponuka oslovila, ale NIE STE TYP NA PREDAJ A CHCELI BY STE SI PRIVYROBIŤ, tak môžete len hľadať ľudí a vytvárať si svoj vlastný tím. A tak si zabezpečiť pasívny príjem.

Výhody pre Vás

 1. Spolupráca s renomovanou firmou s 80-ročnou tradíciou v priamom predaji
 2. Lukratívny marketingový plán dáva neobmedzené možnosti zarábať peniaze
  1. Okamžitý zisk
  2. Individuálne Zľavy 3 až 15%
  3. Skupinové Zľavy 3 až 15%

  4. Manažérske a riaditeľské prémie 10%, 1%, 0,5% 0,25%

  5. Peňažné jednorazové prémie od 100 do 5400 €
  6. Možnosť profesijného a spoločenského povýšenia

 3. Flexibilná pracovná doba, miesto a spôsob práce
  1. Vy rozhodujete, koľko času tomu venujete, koľko budete zarábať, ako často získate zvýšenie platu a povýšenie.

  2. Iba Vy ste svojím vlastným šéfom.

 4. Pohodlie a žiadne riziko
  1. Objednaný tovar Vám kuriérska služba privezie priamo domov.

  2. Záruka kvality - v priebehu 30 dní môžete vrátiť výrobok do Betterware Czech, ak nesplní očakávania Vašich zákazníkov.
 5. Osobný rozvoj - školenia, semináre, konferencie. Získavate vedomosti a obchodné zručnosti, vďaka ktorým ľahko dosiahnete ďalšie etapy kariéry.
 

REGISTRÁCIA

Registrácia je bezplatná a nezáväzná. Pri registrácii je potrebné vypísať všetky Vaše údaje, pričom PSČ treba zadať s medzerou (v tvare 000 00). Potom budete pridelená/-ý do mojej skupinky zástupcov Betterstyle a budete mať aj podporu a pomoc nášho tímu.
Po registrácii získate bližšie informácie na Váš email od manažérky Lýdie Minárikovej.


Registrovať